MMA jauktās cīņas mākslas nodarbības.
Mma, Bokss, Kikbokss, Kudo, Grappling, Sambo Combat, Mixfight, Jiu-Jitsu.
Nodarbībās tiek iekļauta vispārējā fiziskā sagatavotība, cīņas mākslas tehnika, taktika, teorija un psiholoģiskā sagatavotība cīņas situācijās. Nodarbības ir visiem, neatkarīgi no dzimuma un sportiskās vai cīņas pieredzes, sākot no 7 gadu vecuma.
Nāc un izmēģini – pirmais treniņš bezmaksas

Bērni ,jaunieši un pieaugušie no 7 – 55 gadu vecumam

RīGā , Brīvības gatve 333 ; ieeja starp sporta akadēmiju un

Mogo ledus halli (vidējā ēka)

Pirmdienās un trešdienās

Plkst. 20.30-22.00

Piektdienās

Plkst. 20.00 – 21.30

Rīgā, Vecmīlgrāvī, Skuju ielā 26 – 3.stāvs

Otrdienās un ceturtdienās

Plkst. 16.15 – 17.30 ,gan arī 21.00 – 22.15

Abonamenta cena 40 Eur mēnesī, vai arī apskatiet citas apmaksas iespējas sadaļā – Pakalpojumi/Cenrādis

_______________________________________________________________________________________________

MMA cīņas māksla šobrīd ir viens no straujāk augošajiem sporta veidiem pasaulē. Kaut gan bieži tiek dēvēta kā cīņa bez noteikumiem- tā gluži nav, jo profesionālajā sportā arī šim sporta veidam ir savi noteikumi kā jebkurā citā kontakta sporta veidā. MMA ir jauktā cīņas māksla, kas sevī ietver tādu cīņu sporta veidu tehniku , kā Bokss, Kikbokss, Sambo, Sambo Combat, Kudo, Grappling, Judo, Džiudžitsu, Pangration u.c.
MMA cīņas mākslā tiek apgūti cīņas tehnikas paņēmieni, kas ietver roku un kāju sitienus, metienus, cīņas tehniku stāvus un guļot uz zemes, sāpju un žņaugšanas paņēmienus. MMA cīņas nodarbību laikā tiek attīstīts ātrums, spēks, izturība, veiklība, lokanība, attīstīta personība un raksturs kā arī psiholoģiskā sagatavotība cīņas apstākļiem. Tāpēc MMA cīņas paņēmieni ir piemēroti pašaizsardzībai jebkurā dzīves situācijā. Nodarbību laikā, katram audzēknim tiek pievērsta individuāla pieeja, palīdzot ikvienam pilnvērtīgi apgūt MMA cīņas mākslu.
Mēs popularizējam MMA cīņas sportu Latvijā un esam MMA Latvija atbalstītāji. Mūsu MMA Rīga sportisti ir panākumiem bagāti un sacensībās godalgotu vietu ieguvēji..

Powered by filipsons.com