Cenas

MMA jauktās cīņas mākslas nodarbības Brīvības gatvē 333 :
1 reizes apmeklējums – 5Eur

3 reizes apmeklējums – 12Eur

5 reizes apmeklējums – 20Eur

Individuālās nodarbības – 1h/20Eur

Mēneša abonements – 40Eur

3 mēnešu abonements – 100Eur

Ģimenes mēneša abonements ( 2 personas ) – 65Eur

Mēneša abonements ar apmeklējumu 2 reizes nedēļā – 35Eur

MMA jauktās cīņas mākslas nodarbības Skuju ielā 26 :

1 reizes apmeklējums – 5Eur

3 reizes apmeklējums – 12Eur

5 reizes apmeklējums – 20Eur

Individuālās nodarbības – 1h/20Eur

Mēneša abonements – 30Eur

Ģimenes mēneša abonements ( 2 personas ) – 50Eur

Apļa treniņš (Circuit training) :

1 reizes apmeklējums – 5Eur

1 mēneša abonements – 15Eur


Neierobežots mēneša abonements visos laikos un vietā – 50Eur

*Pērkot reižu apmeklējumus – var izmantot jebkurā nodarbībā

*Pērkot abonementu par 40Eur = 12 nodarbības kopā, kuras var izmantot jebkurā nodarbībā


Treniņu programmas sastādīšana :

Trenažieru zālei – 30Eur

Mājas apstākļos – 30Eur

Konkrētu fizisko īpašību attīstīšnai – 25Eur

Pasākumu organizešana no A-Z :

Izmaksas tiek apreķinātas pēc pasākuma formāta un tā apjoma

MMA cīņas mākslas nodarbības Rīgā :
MMA ir jauktā cīņas māksla, kas sevī ietver tādu cīņu sporta veidu tehniku , kā Bokss, Kikbokss, Sambo, Sambo Combat, Kudo, Grappling, Judo, Džiudžitsu, Pangration u.c.
MMA cīņas mākslas nodarbībās tiek apgūti cīņas tehnikas paņēmieni, kas ietver roku un kāju sitienus, metienus, cīņas tehniku stāvus un guļot uz zemes, sāpju un žņaugšanas paņēmienus. MMA cīņas nodarbību laikā tiek attīstīts ātrums, spēks, izturība, veiklība, lokanība, attīstīta personība un raksturs kā arī psiholoģiskā sagatavotība cīņas apstākļiem. Tāpēc MMA cīņas paņēmieni ir piemēroti pašaizsardzībai jebkurā dzīves situācijā. Nodarbību laikā, katram audzēknim tiek pievērsta individuāla pieeja, palīdzot ikvienam pilnvērtīgi apgūt MMA cīņas mākslu Rīgā.

Tabata Fitness 40 min nodarbības Rīgā :

Grupu nodarbība , kura norisinās no vidējas līdz augstas intensitātes intevāla treniņš ar 4 minūšu ciklu iekļaujot 8 intervālus , tas ir : 3 nodarbību metodikas – 20 sekundes intesīva vingrošana un 10 sekundes pauze , 15 sekundes intesīva vingrošana un 15 sekundes pauze , 10 sekundes intesīva vingrošana un 20 sekundes pauze . Šis ir viens no intesīvākajiem treniņiem , kurā Tu zaudēsi lieko svaru , iegūsi lielisku fizisko sagatavotību un izturību , gan arī iegūsi skaistu un proporcionālu augumu . Nāc un izmēģini , uzturi sevi formā un pavadi forši , kopīgi sportojot .

MMA cīņas sporta nodarbības bērniem Rīgā, vecumā 7 – 13 gadi. Sporta nodarbībās bērni apgūs cīņas mākslas elementus no tādiem sporta veidiem kā Judo, bokss, kikboskss, sambo, sambo combat, džiudžitsu, graplings,kudo, pankrations,brīvā cīņa u.c. Nodarbībās tiek pilneveidota fiziskā sagatavotība bērniem, kā ātruma, spēka, veiklības, līdzsvara, koordinācijas un izturības attīstīšana. Efektīvi apmācīsim tehniski, taktiski, teorētiski un veiksim visu nepieciešamāko pēc mūsu iespējām, pilnvērtīgai izaugsmei gan garā, gan fiziskajā, cīņas un pašaizsardzības kondīcijā.

Individuālās nodarbības :

Individuālajā nodarbībā mēs vēršam pilnīgu uzmanību un pielāgojamies vienai personai , to interesēm , mērķiem , vēlmēm, katrai niansei , pilnvērtīgam un kvalitatīvam sniegumam un viennozīmīgi klienta komfortam.

Treniņu programmas sastādīšana :
Sastādām individuālas treniņu programmas 1 – 4 nedēļai , balstoties pēc klienta vēlmēm , interesēm un mērķiem . Programmā iekļauts : treniņa plāns ,vingrinājuma izpildes apraksts , pareiza uztura apraksts  un padoms Jūsu kvalitatīvam individuāla mērķa sasniegumam .

Korporatīvie saliedēšanās treniņi / nodarbības /pasākumi :

Piedāvājam Jebkāda stila sportiskus treniņus (Cīņas veidu  , dejas , fitnesa veidu , aerobikas , velo , zumba , slidošanas un daudzus citus )  interesantus , jautrus , un pieredzei bagātus treniņus uzņēmumiem; biedrībām; valsts iestādēm, to kolektīviem . Sportiska kopīga saliedēšanās nodarbība uzņēmuma kolektīvam – Jautrība , smiekli , spriedze , grūtības , pieredze , emocijas, tas viss šajā nodarbībā , kura liks aizdomāties un atcerēties pieredzēto .

Izbraukuma treniņi uz pasākumiem , ballītēm u.c :

Izbrauksim arī uz Jūsu pasākumu vai privātu ballīti , novadot kādu interesantu sportisku nodarbību/aktivitāti pēc Jūsu vēlmēm un interesēm visām vecuma grupām .

Esam atvērti Jūsu nestandarta idejām  :

Ir doma par kādu traku sportisku blīkšķi ? Dodiet ziņu , kopīgi noteikti izdomāsim kaut ko prātam neaptveramu !

Organizējam arī visa cita veida pasākumus sākot no A un beidzot ar Z , iespējams ir viss pēc Jūsu vēlmēm un interesēm .

Uzņēmumiem : Sporta spēles; komandas veidošana; saliedēšana; korporatīvie pasākumi; laivu braucieni; svētki; pilsētu svētki u.c

Skolniekiem : Ekskursijas; nometnes; klašu saliedēšana; iesvētības; sporta diena; baiļu faktors; piedzīvojuma diena; militārais piedzīvojums un citas iespējas .

Kā arī dzimšanas dienas ballītes; kāzas; pasākumi bērniem; aktīvā atpūta; orientēšanās; velo orientēšanās un jebkādu citu Jums interesējošu pasākumu organizēšana .

Vairāk informācijas  – zvanot vai rakstot mums un nosūtīsim Jums pieteikuma anketu ar visdažādākajām papildus iespējām Jūsu pasākumam .

Powered by filipsons.com